Компанія KNECHT, повітряні, масляні, паливні фільтра

березня 28, 2011 | Категорії: Авто фільтра

Авто фільтра knecht

Авто фільтра knecht

Виробник автозапчастин KNECHT

KNECHT (Німеччина)

Марка KNECHT (Кнехт) входить у вищий ціновий сегмент ринку.

Історія марки KNECHT йде корінням у позаминуле століття. У 1899 році в Німеччині, в містечку Бад-Каннштате, підприємцем Адольфом Кнехтом був заснований невеликий металургійний завод, на базі якого в 1929 році було створено виробництво повітряних, масляних і паливних фільтрів. Компанія отримала назву KNECHT FILTERWERKE.

У 1972 році контрольний пакет акцій KNECHT FILTERWERKE, що має до того часу солідний досвід виробництва автомобільних і промислових фільтрів і систем фільтрації, був придбаний концерном MAHLE FILTER SYSTEME, що входять до групи MAHLE, яка об’єднує під своїм началом цілий ряд великих фірм, що займаються виробництвом авто компонентів і комплектуючих.

Компанія KNECHT стоїть у ряду провідних європейських виробників фільтрів і систем фільтрації. Асортимент її продукції різноманітний і включає , , паливні фільтри, фільтри очищення повітря салону практично для всіх існуючих у світі марок і моделей автомобілів, а також системи фільтрації для промислового застосування.

Штаб-квартира KNECHT знаходиться в Штутгарті (Німеччина). Виробничі підприємства розташовані в Німеччині, Австрії, Франції, Іспанії, Великобританії та ін. Всі вони сертифіковані згідно з міжнародними стандартами: ISO 9001, QS 9000, ISO / TS 16949 і VDA 6.1.

Фільтри KNECHT виготовляються на обладнанні, створеному на основі власних дослідно-конструкторських розробок, що проводяться науково-дослідним центром MAHLE FILTERSYSTEME. При цьому все обладнання, що використовується для виробництва фільтрів, крім виконавчих механізмів, роботів і електроніки, не лише розробляється фахівцями MAHLE, а й створюється на заводах концерну.

На ринку сьогодні представлений широкий асортимент усіх типів автомобільних фільтрів KNECHT для різних моделей BMW, MERCEDES, AUDI, VOLKSWAGEN, FORD, OPEL, RENAULT, VOLVO, MAZDA, MITSUBISHI, SUZUKI, SKODA та інших марок автомобілів.

Прокоментуй!

You must be Увійти для коментування.


Украина онлайн